Важливо

У серпні в Кіровограді пройде міжнародна багатоденна велогонка «Race Kirovograd»

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Днями президент Федерації велосипедного спорту України О. Башенко обговорив організаційні моменти згідно проведення міжнародної велогонки на шосе «Race Kirovograd», календаря Міжнародного союзу велосипедистів (UCI) 2 — 4 серпня в Кіровограді. Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією сайту Федерації.

В результаті узгоджених дій між ФВСУ і організаторами велогонки під егідою ЮСІ був підписаний договір про співпрацю, в якому зазначено, що федерація велоспорту планує всіляко підтримувати оргкомітет велогонки в підготовці і організації дебютних для Кіровограда стартах.

«Лиха біда початок! Починати будь-яку справу важко, особливо якщо ми говоримо про заходи міжнародного рівня. В Україну приїжджають спортсмени і менеджери велосипедних команд Європи, Азії, Америки та кожен старт повинен бути візитною карткою України на велосипедної арені. Завдяки п’ятирічному досвіду проведення міжнародних велогонок по всій країні федерація з радістю погодилася допомогти кіровоградцям з дебютом. Ми підписали з організаторами велогонок «Race Kirovograd» угоду про партнерство», — резюмує президент Федерації велоспорту України Олександр Башенко.

Нагадаємо, що організаторами велогонки виступили Кіровоградська обласна адміністрація та Федерація велоспорту Кіровоградської області на чолі з Миколою Монашок. За словами Олександра Башенко молодий президент федерації досить амбітний та здатен успішно реалізувати проведення престижної велогонки і гідно представить область на міжнародному рівні. Директором велогонки обрано майстра спорту міжнародного класу Юрія Симоненка.

Багатоденка Race Kirovograd остання велогонка календаря UCI на 2016 рік, з заявлених міжнародних змагань з шосейного велоспорту в Україні. Поряд з жіночими гонками, що стали абсолютним дебютом для українського велоспорту. Відзначимо, що український міжнародний велосезон на шосе стартує в травні з найпрестижнішого змагання Race Horizon Park (три одноденки): 27 травня — Horizon Park Race for Peace, 28 травня — Horizon Park Race Maidan, 29 травня — Horizon Park Classic.

Паралельно з чоловічим календарем 28 і 29 травня відбудуться жіночі старти — Horizon Park Women Challenge і VR Women IT. З 31 травня по 2 червня пройде Tour of Ukraine. 4 і 5 червня у Вінниці стартують Grand Prix of Vinnytsia і Grand Prix of ISD. З 2 по 4 серпня відбудеться багатоденка Race Kirovograd, а завершиться сезон міжнародних стартів в Одесі 6 і 7 серпня одноденками Tour de Ribas і Odessa Grand Prix.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар