Важливо

“Зірка” повернулася з турецького збору

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 2 березня, в Кіровоград прибули футболісти «Зірки», які перебували на тренувальному зборі в Туреччині. Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією від прес-служби клубу.

Команда завершила третій збір, і зараз головний тренер Сергій Дмитрович Лавриненко надав футболістам декілька днів відпустки. А вже 6-го числа зранку футболісти вирушать на останній тренувальний збір до Нікополя. А за тиждень до гри з ПФК «Суми» команда повернеться в Кіровоград і буде готуватися безпосередньо до гри чемпіонату.

А вчора «Зірка» провела заявку своїх футболістів для участі в весняній частині чемпіонату. Були дозаявлені новачки, які підписали контракти з командою (Руслан Зубков та Роман Попов). Окрім того, ФК «Зірка» заявив декілька молодих вихованців Академії. Також в заявку внесені Євген Куцев та Олександр Маткобожик, які провели з командою всі три збори і готуються до чемпіонату з першою командою.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар