Десятеро кіровоградських спортсменів поїдуть на Чемпіонат Європи та Чемпіонат світу

18-20 лютого у Харкові пройшов Чемпіонат України з таеквон-до ІТФ. У змаганнях брали участь 400 таеквондистів з 13 регіонів країни. Цей турнір став відбором на чемпіонат Європи  у квітні в Греції та чемпіонат світу в червні у Болгарії.

Спортсмени змагались у 4 видах програми: особистий туль та спарринг, силове розбивання та спецтехніка.

Збірну нашої області представляли спортмени з ДЮСШ №2, СК «Ван Вей», ДЮК «Мрія» та спортсмен из Компаніївки.

Чемпіонами України стали: Сухомлин Владислав, Васьківський Андрій, Діордієва Лілія та Дубовик Ярослав.

Срібну медаль здобули: Таратута Катерина, Конюх Наталья, Лягаєва Владислава, Конюх Олег.

Бронза в активі: Вареника Івана, Касьяненка Руслана, Піценко Андрія, Шепеля Дениса, Періханяна Разміка та Гуньки Миколи.

Зовсім трохи не дотягнув до медалі Радецький Данил та Бутурліменко Павло і в результаті зайняли 5 місце.

Тренують спортсменів: Садовий Дмитро, Литвиненко Олег, Конопацький Андрій, Зюнзя Ігор.

За підсумками Чемпіонату України, 8 спортменів нашої області братимуть участь у Чемпіонаті Європи і двоє – на Чемпіонаті світу в Болгарії.