Важливо

“Зірка” провела перший двосторонній спаринг в новому році (ФОТО)

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

На верхньому полі стадіону «Зірка» зі штучним покриттям, 23 січня, відбулася перша двохстороння гра за участю гравців кіровоградської «Зірки». Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією від прес-служби клубу.

Робітники футбольного клубу і стадіону зокрема, приклали чимало зусиль для того, щоб команда мала можливості для тренувань і ігор саме в Кіровограді.

Матч, в якому брали участь умовні «червоні» і «зелені» відбувався, зважаючи на 10-градусний мороз, в режимі 2 тайми по 25 хвилин. Зелені відкрили рахунок в першому таймі (Денис Сідельник), а в другому червоні зрівняли (Григорій Баранець). Нічийний рахунок червоним втримати не вдалося – Олександр Деребчинський ударом головою встановив остаточний результат матчу – 2:1 на користь «зелених». Варто відзначити, що в звітному матчі головний тренер Сергій Лавриненко використав чимало молодих гравців «Зірки-2», які вже навесні можуть потрапити в заявку команди на другу частину чемпіонату.
Подальші тренування будуть проходити згідно наміченого графіку, і попереду кіровоградців чекає перша контрольна гра – з добре знайомим «Черкаським Дніпром». Матч відбудеться 30 січня в Білозір’ї о 13.00.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*