Найцікавіші стратегії ставок на дартс

© Unsplash

Серед ефективних стратегій ставок на дартс виділяють наступні:

  • Проти фаворитів;
  • Ефект Тейлора;
  • На точний рахунок.

Розберемо кожну з них і зазначимо, в яких випадках ці методики найкраще застосовувати.

e1455e3a164e582859f72ce347e8d636.jpg

Ставки проти фаворитів

Ця методика полягає в тому, щоб ставити на андердогів із позитивними форами. Алгоритм підбору матчів такий:

  • Знаходимо пари, в яких зустрічаються суперники з коефіцієнтом на чисту перемогу одного з них від 1,2 до 1,3;
  • Андердог повинен перебувати в хорошій формі, впевнено пройшовши попередні етапи;
  • Лідер повинен знаходитися не в кращому стані, програвши перед цим важливі матчі на попередніх турнірах.

Крім матчів, які підходять під ці критерії, підійдуть поєдинки, в яких зустрічається фаворит з андердогом, котрий має хоч і не позитивний баланс особистих зустрічей, але дає гідний опір. Тобто, різниця в рахунку в легах повинна бути мінімальною. Робити цей вид парі можна через додаток букмекера. Щоб скачать ПинАп перейдіть на сайт контори і вибирайте додатки для вашого гаджета.

Значення фор підбираються виходячи зі статистики особистих зустрічей, а також статистики попередніх матчів. Наприклад, якщо фаворит практично ніколи не вигравав у суперника в попередніх матчах з перевагою в 3 лега, отже ставимо на опонента з форою +3.

Ефект Тейлора

У цьому випадку мова йде про відомого англійського метальника дротиків. Він може виграти всі матчі в сезоні. Зрозуміло, що котирування на його чисту перемогу часто вже не піднімаються вище 1,15. Знаючи здібності Філа Тейлора, можна ставити на нього великі суми, а можна вчинити інакше. Битися об заклад на точні результати на зразок 7-0; 7-1; 7-3 догоном.

З огляду на велику перевагу англійця, ці результати з його участю найбільш вірогідні. Тому вибираємо такий рахунок, щоб коефіцієнт на нього становив мінімум 2, і ставимо на кожну гру догоном. Для цього випадку підходить принцип Мартингейла, коли розмір кожної наступної ставки подвоюється.

Ставки на точний рахунок

Вельми ефективною методикою є ставки на точний рахунок в дартсі. Суть цієї стратегії полягає в тому, що необхідно знайти пари або з рівними опонентами, або ж з явним фаворитом. У зустрічах рівних за класом суперників різниця в рахунку часто становить 1-2 лега. Значить ставимо на всі можливі результати, які потрапляють в заданий інтервал. Вийдуть ставки на наступні результати:

  • 7-5;
  • 7-6;
  • 5-7;
  • 6-7;

Тепер необхідно знайти букмекерів, які виставляють найвищі котирування на ці результати. Орієнтуватися слід на значення коефіцієнтів не нижче 7. У такому разі ми отримаємо відчутний прибуток, вигравши 1 парі і програвши 3. Ставимо однакові суми. Припустимо, ми поставили по 10 одиниць і мінімальний коефіцієнт склав 7. У такому разі чистий прибуток складе 30 одиниць.

Якщо ми вибрали пару, де зустрічаються нерівні опоненти, то краще використовувати метод наздоганяння для результатів 7-0, 7-1, 7-3, як у випадку з ефектом Тейлора, розглянутому вище.

Інші статті по тематиці pin-up-bet.top.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар