За крок до перемоги: “Зірка” і “Суми” розписали гольову нічию

Учора, 10 листопада, в рамках 17 туру Першої ліги ФК “Зірка” та ПФК “Суми” влаштували у Кропивницькому справжній трилер. Команди забили на двох 6 м’ячів і розійшлися бойовою нічиєю – 3:3.

Про це повідомляє Перша електронна газета.

Вже на 11-й хвилині гості вели в рахунку – 0:2. Спершу Олександр Василенко був першим на добиванні після удару свого партнера по команді і вразив уже пусті ворота Романа Льопки, а через 4 хвилини майже аналогічний гол забив Віктор Лиховидько. Він зміг добити мяч у сітку, коли сфера відскочила від стійки після пострілу Вадима Яворського.

Кропивничани не знітилися, а перехопили ініціативу і почали раз за разом насідати на ворота сумчан. На 31-й хвилині Данило Кондраков мав гарний шанс відзначитися, але його потужний удар парирував воротар.

Ще через декілька хвилин арбітр призначив небезпечний штрафний поблизу карного майданчика гостей. До м’яча підійшов Іван Рудницький і точно пробив по воротам, але знову блискуче зіграв воротар ПФК “Суми” Артем Штанько.

Отож, у першому таймі “зірковим” так і не вдалося реалізувати ігрову перевагу в гол.

Після перерви гравці “Зірки” таки змогли “розмочити” ворота гостей. На 54-й хвилині Максим Авер’янов скористався передачею партнера і з розвороту відправив м’яч у дальній нижній кут. Згодом все той же Авер’янов заробив на собі пенальті, який впевнено реалізував Кондраков. Данило обманним рухом поклав воротаря на коліна і несильним ударом направив круглого в сітку.

А на 79-й хвилині “Зірка” вийшла вперед. Після довгої атаки простріл із правого флангу замкнув легіонер гостей Лука Надірадзе – автогол і рахунок 3:2 вже на користь кропивничан. Ще за декілька хвилин вдруге ворота сумчан “розпечатав” Кондраков, але рефері зафіксував офсайд.

Однак втримати перевагу підопічним Андрія Горбаня не вдалося. На останній компенсованій до 2 тайму хвилині, після подачі зі штрафного Микола Вечірко вколотив м’яч у ворота Романа Льопки і врятував нічию для ПФК “Суми”.

“Зірка”: Льопка, Сафронов, Авер’янов, Кондраков, Рудницький, Сьомка, Маткобожик, Павлюк (Лопушенко 78), Виздрик, Дугієнко, Беляєв (Касімов 78).

“Суми”: Штанько, Гаращенков, Медведь, Лиховидько, Вечурко, Козлов (Надірадзе 27), Васильченко (Савін 67), Бовтрук, Переверза, Луговий (Кірієнко 67), Яворський (Перепелиця 90).

Голи: Авер’янов (53); Кондраков (62 пен); Надірадзе (87 авт.) — Васильченко (7); Лиховидько (11), Вечурко 90+3