Важливо

Двоє кропивничан посіли призові місця на Чемпіонаті України з легкої атлетики серед спортшкіл

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Двоє кропивницьких стрибунів у висоту посіли призові місця на Чемпіонаті України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 року народження і молодші), який 25-27 квітня проходив на стадіоні “Зірка” у Кропивницькому.

Сьогодні, 27 квітня, був завершальний день змагань, повідомляє Перша електронна.

Як повідомив старший тренер області з легкої атлетики Володимир Абраменко, у змаганнях взяли участь близко 800 атлетів з усієї України. Кіровоградщину представляли 70 спортсменів з різних районів області та Кропивницького. Призерами змагань від Кіровоградщини стали 2 вихованців кропивницької СДЮШОР № 2: Андрій Аулін завоював перше місце у стрибках у висоту, а інший стрибун Олег Тикул посів 3 сходинку.

“Я вважаю успішними також виступи юнаків, яким трішки не вистачило до призового місця – Павла Пишкуренка, який зайняв 4-те місце у стрибках в довжину, Вадима Дижкова, який зайняв 4-те місце у бігу на 2000 метрів з перепонами і ще одного стрибуна у висоту Олега Дорощука, який посів 4 сходинку на цьому чеміпонаті”, – розповів Володимир Абраменко.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар