Важливо

Кропивницька “Зірка” віддала свого півзахисника в оренду данському клубу

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
Артем Фаворов у матчі проти "Карпат"

Данський ФК «Вайле» орендував півзахисника кропивницької «Зірки» Артем Фаворова. Термін орендної угоди дійсний до 30 червня 2017 року.

Про це інформує прес-служба “Зірки”.

ФК «Вайле» – представник данського першого дивізіону. Нині команда посідає дев’яте місце з дванадцяти команд. Хоча, варто відзначити, що турнірна таблиця першого данського дивізіону дуже щільна. Від першого місця «Вайле» відділяє всього шість очок, тож команду чекає боротьба за вихід до елітного дивізіону. В другому за силою датському дивізіоні напряму підвищується одна команда, а ще дві будуть грати перехідні ігри.

Артем Фаворов приєднався до нашої команди у вересні 2016 рокуфаворов березкін. За цей час у футболці «Зірки» провів 12 поєдинків, забив 3 голи.

Нагадаємо, раніше із “Зіркою” розірвали контракти Володимир Баєнко, Роман Локтіонов та Руслан Зубков.

Читайте також:

Поширити:

Залишити коментар:

коментар