Важливо

Баскетболісти української Суперліги проведуть майстер-клас для помічнянських школярів

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
баскетболіст БК "Кремінь" в атаці / фото fbu.ua

Баскетболісти кременчуцького “Креміня”, які є учасниками розіграшу української Суперліги проведуть майстер-клас для учнів Помічнянскої ЗОШ №3.

Про це Першій електронній повідомила заступник Помічнянського міського голови Ніна Семашко.

Візит кременчуцьких баскетболістів до Помічної став можливий завдяки активній участі місцевого БК “Орли” у різноманітних всеукраїнських змаганнях. За словами Ніни Семашко, “Орли” вже стали своєрідною візитівкою Помічної.

“Учасники Суперліги з кременчуцького “Креміня” приїдуть до Помічнянської школи №3 для того, щоб провести майстер-клас для наших учнів, подарувати подарунки, а найголовніше – подарувати приємні емоції. Адже їх візит, це можливість для дітей познайомитись, повчитися і пограти зі справжніми баскетболістами”, – розповіла заступник Помічнянського міського голови.

Зустріч юних баскетболістів зі справжніми професіоналами відбудеться 23 січня о 14.00 у Помічнянській школі №3.

15994541_1198610266860130_1754431755174555300_o

Поширити:

Залишити коментар:

коментар