Важливо

Усі кропивницькі дзюдоїсти, які поїхали на Всеукраїнський турнір у Луцьку, повернулись додому з медалями

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
фото sc.kr.ua

Максимальну кількість нагород здобули дзюдоїсти Кропивницького у Луцьку, де 14-18 січня проходив відкритий Всеукраїнський турнір з дзюдо пам’яті Волинських майстрів дзюдо серед юнаків та дівчат 2000-2002 р.н., 2003-2004 р.н.

Про це інформує офіційний сайт Федерації дзюдо та самбо Кіровоградської області.

Жоден із семи вихованців обласної комплексної ДЮСШ «Ніка» не лишився без нагород.
Переможцем змагань став Вадим Велков (2000 р.н.), який не мав рівних у вазі до 90 кг.
Лише у фінальних поєдинках поступилися Анастасія Білоконенко (2003р.н., 44 кг) і Вікторія Сокуренко (2003р.н., 57кг) і примірили «срібло».
Дипломи та медалі за третє зайняте місце отримали Вероніка Павлова (2003р.н., 52 кг), Софія Кухалішвілі (2003р.н., 52кг), Ельнара Некрутенко (2001р.н., 63кг) і Владислав Медведєв (2003 р.н., 66 кг).

До змагань, учасниками яких стали понад 400 спортсменів із 22 команд, наших дзюдоїстів готували тренери-викладачі Сергій Нечмоня, Роман Зієров, Оксана Корінь і Олексій Лоскутов.
По завершенні турніру для всіх борців були проведені короткотривалі навчально-тренувальні збори задля отримання нових знань, умінь, навичок. Їхніми учасниками стали і кропивницькі спортсмени.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар