Важливо

Спортсмени кропивницького «Моноліта» здобувають найвищі нагороди у змаганнях усіх рівнів

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Спортсмени кропивницького дитячо-юнацького клубу «Моноліт» відділу сім’ї та молоді міської ради демонструють силу та вправність і здобувають найвищі нагороди у змаганнях усіх рівнів, повідомляє прес-служба міської ради.

На чемпіонаті України з армреслінгу серед вищих навчальних закладів, який відбувся у Харкові, вихованець клубу Віктор Ласінський зайняв ІІ місце, змагаючись лівою рукою, та ІІІ місце – правою. Окрім того, спортсмен отримав ІІІ місце на чемпіонаті міста Києва у вправі “підйом на біцепс” з результатом 69 кг.

Його брат – Дмитро Ласінський, виборов І місце на Київському чемпіонаті, піднявши 71 кг та здобув ІІ місце у абсолютному чемпіонаті.

Брати йшли до перемоги пліч-о-пліч зі своїм батьком Ласінським Віктором Івановичем, який виборов І місце серед ветеранів.

Тренер дитячо-юнацького клубу «Моноліт» Віктор Бєлосвєтов привітав усіх спортсменів Кропивницького з Новорічними святами та побажав їм у 2017 році ще більше успіхів та перемог.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар