Важливо

Гравець кропивницької “Зірки” прокоментував майбутнє дербі з “Олександрією”

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook

Півзахисник кропивницької «Зірки» Владислав Лупашко розповів про причини поразки від одеського «Чорноморця», а також оцінив майбутнього суперника команди в дербі Кіровоградщини – ФК «Олександрія».

Про це пише прес-служба ФК “Зірка”.

– Владиславе, на твою думку, чому не вдалося здолати одеський «Чорноморець»?

– Ми припустилися кількох грубих помилок, тому й програли. Хоча, спочатку ніби контролювали хід гри. Поєдинок узагалі розпочався для нас якнайкраще, із забитого м’яча. До суперника ми були готові, й вони нам якихось особливих сюрпризів чи несподіванок не піднесли. Ми обрали правильний план на матч, але груба помилка в центрі поля призвела до того, що одесити зрівняли рахунок. У другому таймі ми дещо підсіли фізично. Але тут позначилося те, що ми тренувались увесь тиждень на синтетиці, а в Одесі поле було вологе. Тож, у нас не вистачало сил вибігати у швидкі атаки, на які ми розраховували.

– Крім того, мали місце й помилки арбітра.

– Так, адже Руслан Зубков ніяк не заслуговував на вилучення, а в епізоді, коли нам забивали другий м’яч, один із гравців «Чорноморця» (Євген Смірнов – авт.) перебував у чистому положенні поза грою, перекриваючи Паста. Та й узагалі, протягом поєдинку всі мікродуелі трактувалися на користь господарів. Була однозначною симпатія арбітра до одеситів.

– Твоя заміна викликана пошкодженням чи це була просто тактична задумка тренера?

– Так, мало місце пошкодження. Нині я тренуюсь індивідуально. Проблеми із привідним м’язом. Не знаю, чи встигну відновитися до матчу з «Олександрією». Поки дискомфорт у нозі відчуваю.

– Що можеш сказати про «Олександрію» в цьому сезоні?

– Дуже міцна команда, яка демонструє непогані результати. Загалом, мені здається, що зараз в «Олександрії» є два рівноцінних склади майстерних виконавців. Отже, нас очікує надскладна гра.

– Мабуть, поразка в першому колі з рахунком 0:4 додає мотивації нашій команді?

–  Ви знаєте, стараємося не думати про ту поразку. Наше головне завдання – перемогти, порадувати вболівальників, керівництво клубу, тренерський штаб. Ми хочемо показати, що тренери правильно працюють, адже, якщо ми переможемо, в першу чергу, це буде їх заслуга. Звичайно, та поразка додатково стимулює і нам хочеться реабілітуватися перед своїми уболівальниками.

–  Владиславе, після поразки від «Чорноморця», чи реально «Зірці» боротися за першу шістку?

–  Гра покаже, реально це чи ні. Але буде дуже складно. Ми тільки нещодавно почали роботу з новим тренером, наша мета лишається незмінною, але досягти її буде дуже й дуже важко.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар