Важливо

Футболісти кропивницької “Зірки” зустрілися на полі з журналістами та дітьми

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook

Сьогодні, 17 листопада, на тренувальному полі кропивницької «Зірки» пройшла непересічна подія. За підтримки компанії ТМ “Parimatch” було проведене відкрите тренування і двостороння гра між професійними гравцями, журналістами та юними талантами із футбольної академії.

Початок заходу ознаменувала розминка, на якій всі присутні змогли у повній мірі відчути, з яким навантаженням та інтенсивністю зіштовхуються футболісти на тренуванні.

IMG_7540

Розминку проводили гравці основної команди захисник Андрій Бацула, нападник Артем Сітало, воротар Євген Паст, півзахисник Владислав Лупашко та захисник Олександр Кучеренко.

Гра хоч і носила товариський характер, але проходила в запеклій боротьбі. Жодна з команд не мала наміру здавати без бою перемогу суперникам. Рахунок відкрили «помаранчеві», у складі яких відзначився Юрій Ілючик, продемонструвавши більш молодим партнерам чудовий атлетизм та майстерний удар – 1:0. Однак, «зелені» ще до кінця першої половини гри змогли відновити паритет. Зіграла зв’язка гравців «Зірки». Після шедеврального навісу від Лупашка, феноменальний удар головою завдав Олександр Кучеренко, воротар був безсилий – 1:1. На другий тайм команди вийшли з особливим настроєм, проте засмутити суперників і завершити матч в основний час нікому не вдалося.

IMG_7635

Гра перейшла у найспекотнішу свою фазу – серію післяматчевих пенальті. Незвичну для себе позицію на рамці воріт у «зелених» зайняв нападник Артем Сітало, ворота «помаренчевих» захищав журналіст Першої електронної Володимир Дедей. Після 5 ударів команди знову не змогли виявити переможця, завершивши іх з рахунком 2:2. І лише після ударів «на виліт», команда «зелених» привернула примхливу Фортуну і досягла успіху.

IMG_7711

IMG_7706

По завершенню гри своїми враженнями поділився півзахисник кропивницької «Зірки» Владислав Лупашко.

«Дуже гарний та важливий захід, який необхідний дітям, гравцям і футбольному суспільству України. Не кожного дня є можливість у журналіста чи дитини, щоб прийти і провести час із футболістами на футбольному полі. Ми можемо поділитися досвідом, кожен зможе почерпнути для себе щось корисне. Я прихильник того, щоб таких зустрічей було якомога більше.»

Також вдалося взяти ексклюзивний коментар від одного з героїв гри Юрія Ілючека, який висловив велику подяку організаторам дійства.

«Враження просто грандіозні. Дуже рідко вдається ось так ось зібратись. Є можливість вийти, пограти, виплеснути емоції  – це просто чудово. Ми вдячні компанії Паріматч, Прем’єр-Лізі і звичайно нашому рідному клубу «Зірка», який нас зібрав і об’єднав. В кінці-кінців ми пограли разом з професійними гравцями, побачили як вони працюють, ми отримали задоволення і тепер з подвійною енергією будемо розповідати про футбольні здобутки наших спортсменів».

IMG_7535

IMG_7550

IMG_7581

IMG_7623

IMG_7670

IMG_7694

IMG_7715

IMG_7719

Поширити:

Залишити коментар:

коментар