Важливо

Кропивницький художник отримав відзнаку Міністерства культури

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Відзнаку Міністерства культури до Дня художника отримав відомий митець  Валерій Миколайович Давидов.

7 жовтня в Кіровоградському обласному художньому музеї під час відкриття виставки до Дня художника дану відзнаку Валерію Миколайовичу урочисту вручила директор департаменту культури, туризму та культурної спадщини облдержадміністрації Валентина Животовська.

Клопотання на відзначення подавав саме Кіровоградський обласний художній музей, у витоків якого стояв Валерій Миколайович Давидов і був одним із перших директорів, який доклав чимало зусиль для відкриття музею для відвідувачів.

За ініціативи В.М. Давидова у 1999 році була започаткована мистецька акція-пленер «Кіровоградщина – очима художників», яка стала традиційною, і проводиться щороку до Дня незалежності України на теренах нашої області. У 2008 році, як художник брав участь у Національному проекті «Українці у світі» (створення портретів знаних українців, написав п’ять портретів, зокрема, портрети відомих художників-земляків, видатних діячів культури ХХ століття Петра Оссовського та Олександра Осмьоркіна).

Валерій Давидов є учасником проекту «Скарби музеїв України на святій землі Софії Київської», зокрема, взяв участь у виставці кіровоградських художників в Національному заповіднику «Софія Київська», що проходила в рамках даного проекту.

У січні 2005 року став членом Національної спілки художників України.

У травні 2006 року в співавторстві з членом НСХУ Артемом Кіндрицьким був художником-постановником спектаклю за твором Івана Франка «Лис Микита» в Кіровоградському обласному академічному музично-драматичному театрі імені М. Кропивницького.

На сьогодні В.М. Давидов працює старшим викладачем кафедри образотворчого мистецтва та дизайну Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка та зосереджує свою увагу на вихованні талановитої молоді.

почесна грамота Давидов IMG_3751

Поширити:

Залишити коментар:

коментар