Важливо

Новоукраїнка відсвяткувала День міста (ФОТО)

Минулими вихідними Новоукраїнка відзначала 243-у річницю від дня заснування міста.

З цієї нагоди керівництво районного центру підготувало цікаву розважальну програму. Крім того, жителі Новоукраїнки могли у ці святкові дні їздити громадським транспортом безкоштовно.

На річницю і місто отримало подарунки. Зокрема, три мультимедійні проектори отримали дошкільні дитячі заклади Новоукраїнки від благодійного фонду Станіслава Березкіна «ДоброТвір». Подарунки керівникам закладів вручив помічник народного депутата Андрій Малик.

Крім цього, міський голова Олександр Корінний під час святкування нагадав, що завдяки сприянню народного депутата, на вирішення соціальних проблем районний центр протягом останніх років отримав понад мільйон гривень субвенції з державного бюджету. Йшлося про допомогу в ремонті спортивного залу та опалення в загальноосвітній школі №6, про закупівлю меблів для дитячого садка тощо.

День міста в Новоукраїнці не змогла зіпсувати навіть погода. Незважаючи на зливу, люди під навісом співали караоке, танцювали, словом, веселилися, хто як умів. А на урочистому зібранні в міському палаці культури, яке завершилося святковим концертом, без перебільшення яблуку було ніде впасти.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар