Важливо

Кіровоградський “Час Пік” отримав найвищі бали на всеукраїнському конкурсі

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

21-22 травня 2016 року народний художній колектив ансамбль сучасної хореографії “Час Пік” (художній керівник – Відмінник освіти України І. Мурована, керівник – О. Чернова) Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості завітав до гостинного міста Дніпра.

У рамках ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості “Яскрава країна дитинства – 2016” відбувся конкурс у двох номінаціях, “Час Пік” взяв участь у профільній – “Сучасна хореографія. Ансамблі”. На одній сцені змагались хореографічні колективи з міст Дніпра, Запоріжжя, Кіровограда, Кривого Рогу, Миколаєва та Павлограда.

Виступи дітей оцінювало компетентне журі, яке очолював голова журі – Вадим Сабодаш, викладач Київської муніципальної академії танцю ім. С. Лифаря, завідувач кафедри народної хореографії Європейського Університету. За динамічність, емоційність та оригінальність хореографічних композицій ансамбль “Час Пік” отримав найвищі оцінки серед решти учасників та нагороджений Дипломом лауреата ІІ ступеня. Кожен учасник колективу  отримав на згадку приємний подарунок та солодощі. Варто зауважити, що згідно одноголосного рішення суддів, Гран-прі номінації та перше місце було вирішено нікому не присуджувати.

Приємними відгуками та високою оцінкою була відзначена робота Ірини Мурованої, у якості художнього керівника ансамблю сучасної хореографії “Час Пік”. За високі професійні досягнення, сумлінну працю і вагомий внесок у розвиток дитячої творчості Ірину Володимирівну також нагородили подякою від оргкомітету фестивалю.

Гарний настрій та приємні враження юні таланти закріпили під час насиченої екскурсії мальовничими вулицями та визначними місцями Дніпра.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар