Важливо

Найкращі читачі Кіровоградщини потрапили на Львівський Форум (ФОТО)

Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Минулого тижня у Львові відбувся Дитячий Форум, на який з нетерпінням чекали юні любителі читання з усієї країни. Кіровоградщину на ньому представляли семикласниця Софія Конюшенко та шестикласник Денис Кушніренко з м. Олександрії, переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія», який проводила обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г. Шевченка.

Наші юні земляки, разом з такими ж книгоманами зі всіх областей України, взяли участь у різноманітних заходах форуму: великій грі «Не прогав свій шанс стати супергероєм» в Палаці мистецтв, фестивалі дитячого читання «Книгоманія». Незабутнє враження залишилося від відвідин наукової бібліотеки Львівського національного університету ім. І. Франка, де їх зустріли герої Поттеріани та відбулася театралізована церемонія нагородження з врученням подарунків – книг та читацьких сертифікатів.

Протягом усіх фестивальних днів діти брали автографи та спілкувалися з відомими українськими письменниками. Запам’ятався Софійці і Денису незвичайний захід – мозковий штурм «Час читати…по-новому», за участі письменників Л. Ворониної, Х. Лукащук, О. Думанської та Т. Шила, під час якого відповідали на поставлені авторами книг питання, а організатори форуму радилися з дітьми, в якому форматі на майбутнє краще проводити Всеукраїнський конкурс – online чи offline. А ще діти знайомилися з новинками літератури на книжковому ярмарку, пізнавали Львів під час участі у літературно-пригодницькому квесті, брали участь в конкурсах і вікторинах, фотосесії біля палацу Потоцьких, майстер-класах з журналістки та фотографії. Справжнім сюрпризом для дітей став виступ львівського рок-гурту ПашКо ВАND.

З незабутніми враженнями повернулися Софія і Денис. Ще довго будуть розповідати однолітками про побачене, гортати куплені книги, переглядати фотографії з друзями й улюбленими письменниками.

Тож, читайте, беріть участь у конкурсі і вигравайте поїздку на Дитячий Форум до Львова.

Фото: Vitaliy Hrabar/ Фотоагентство LUFA

Поширити:

Залишити коментар:

коментар