Важливо

У Кіровограді презентували перлини народного мистецтва Кіровоградщини (ФОТО)

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 3 березня, у виставковій залі обласного Центру народної творчості сфокусувались найкращі творчі доробки Кіровоградіщини. Зірками дня були ляльки-мотанки.

У рамках проекту «Мистецтво рідного краю» відбулась виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва майстрів із різних куточків Кіровоградщини.

Онуфріївський районний осередок обласного творчого об’єднання «Дивосвіт» продемонстрував художні вироби у традиційних і сучасних техніках народного мистецтва. Це картини та рушники майстрів вишивки Катерини Рєзнік (смт Онуфріївка), Олени Чубарової (с. Млинок) та інших. Також в експозиції будуть презентовані вироби майстра лозоплетіння, картини художників-аматорів, Олександра Куцевола, роботи у техніці орігамі, плетена гачком м’яка іграшка.

Складовою частиною експозиції є близько 80 художніх виробів майстрів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва обласного творчого об’єднання «Дивосвіт». Це гаптовані картини із зображенням ліричних сюжетів, жіночих образів, портретів, квіткових композицій Галини Калиновської, Валентини Дробишевської, Ірини Яровенко, Галини Костюк, Алли Фісько (м. Кіровоград).

Виставка також демонструє колекцію української ляльки-мотанки, килимових ляльок, вироби килимарниці, а також ляльок майстрів соломоплетіння.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар