Важливо

В Олександрії до Дня закоханих відкрилась виставка картин у стилі “ню” (ФОТО)

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Вчора, 13 лютого, в Олександрії, у кав’ярні, на площі Леніна, відкрилася персональна виставка модерністки Ірини Кваші. Експозиція присвячена Дню закоханих. Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на Мою Олександрію.

На вернісаж прийшло так багато людей, що в залі не було де яблуку впасти. Щоб провести презентацію, художниця забралася на стілець.

Гостей пригощали шампанським, соком, цукерками. Презентацію супроводжував гітарний дует. Ірина охоче фотографувалася з бажаючими.

Кваша представила полотна, виконані в техніці сюрреалізму, імпресіонізму, фігуративної абстракції та витинанки. Картини написані в період з 2008 року по сьогоднішній день. Роботи об’єднує оголене жіноче тіло.
Виставка відкрита до 28 лютого. Вхід вільний.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар