Важливо

Дитяча бібліотека запрошує на читання і навчання (АНОНС)

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка запрошує на масові заходи, які відбудуться з 3 по 7 лютого 2016 року.

3 лютого  о 14.00 у відділі комп’ютерних технологій та забезпечення Інтернет-доступу користувачам відбудеться навчання для користувачів на тему: «Робота з тестом в Microsoft Word».

4 лютого о 14.00 у відділі дитячого та сімейного читання відбудеться відео-подорож «Пригоди Тома Сойера» за однойменною повістю Марка Твена з циклу заходів «Ювілейний книгоград».

4 лютого о 14.30 запрошуємо всіх бажаючих до відділу підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам відвідати літературну вечірку «Видатні постаті Великобританії» та переглянути книжкову виставку «BOOK-драйв», на якій буде представлена найкраща англомовна література для підлітків.

7 лютого о 13.00 запрошуємо до відділу естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів  на бібліотечне караоке: «Чарівний голос Кіровограда»

В бібліотеці щодня працює сучасна Інтернет-зала з безкоштовним Інтернетом та зоною Wi-Fi.

У відділі дитячого та сімейного читання працює «Бібліотечний клуб читання та розваг «Сонячний промінчик на книжковій полиці» за сприяння програми «Активні громадяни», що її впроваджує Британська Рада в Україні. Діти та їхні батьки  дуже гарно проводять свій вільний час: грають в розвиваючі ігри, читають книги та журнали. Працівники бібліотеки запрошують всіх бажаючих відвідати відділ кожної неділі з 10 до 15 години. Гарний настрій, живе спілкування, порозуміння та єднання вашої родини гарантовано.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар