Важливо

Магічне полум’я свічки

Сьогодні в краєзнавчому відділі Кіровоградської обласної бібліотеки ім. Чижевського відкрилася виставка декоративних свічок Миколи Розсолова «Магічне полум’я свічки».

Виставку приурочили до Новорічних та Різдвяних свят.

Автор показав кілька десятків власних витворів, які сміливо можна назвати шедеврами декоративного мистецтва: тонка різьба, вигадливі візерунки, святкове розмаїття кольорів і оздоблення, які не залишили байдужими відвідувачів виставки.

Микола Розсолов розповів, що його надихнули до творчості побачені рік тому по телевізору витвори львівського майстра-свічкаря. Захотілося спробувати самому. Тривалий час у таємниці від рідних збирав необхідну інформацію. Відкрив своє нове захоплення дружині й донькам під час святкування Восьмого березня.

«Рідні підтримали мене, і я з новою наснагою взявся до роботи. Звісно, спочатку нічого не вдавалося, кілька разів хотів кинути цю справу, але, врешті-решт, вдалося розкрити секрети майстерності, хоча майже до всього довелося доходити самотужки», — розповів майстер.

Микола Розсолов мешкає в Бобринці. За фахом він – інженер сталеплавильник. Протягом року йому вдалося створити чимало свічок у стилі «барокко». Значну частину власної колекції він передав бобринецькому музею.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар