Важливо

У краєзнавчому музеї відкриється виставка до річниці визволення Кіровограда від німецьких окупантів

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

6 січня 2016 року об 11.00 у приміщені обласного краєзнавчого музею відбудеться презентація виставки «Визволення Кіровограда. Документи свідчать», присвяченої 71-річниці звільнення 8 січня 1944 року Кіровограда від німецько-нацистських військ. Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією від прес-служби Кіровоградського обласного краєзнавчого музею.

Джерельною базою експозиції стануть фотографії, плакати, карти і схеми бойових дій, оперативні документи, які виважено розповідають про передумови звільнення Кіровограда, форсування р. Дніпро і визволення східних районів Кіровоградщини, наступ військ 2-го Українського фронту і звільнення Кіровограда, його оборону німецькими військами та вплив звільнення обласного центру на обстановку на німецько-радянському фронті у січні 1944 року

За довідками та замовленням екскурсій просимо звертатися за адресою: м. Кіровоград, вул. Дворцова, 40, телефон: (0522) 27-18-41; 24-19-62.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*