Важливо

Кіровоградських дітей запрошують на різдвяне дозвілля (АНОНС)

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка запрошує на масові заходи,  які відбудуться з 4 по 6 січня 2016 року.

4 січня о 14:30 у відділі підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам буде проводитись святковий хендмейд «Магічне полум’я свічки». Будемо вчитися декорувати різдвяні підсвічники та виготовляти сувеніри, які потім зможете подарувати своїм рідним та друзям.

5 січня о 14:00 завітайте до відділу підліткового читання на конкурс різдвяних ласощів «Багата кутя». Під час розважальної програми, ви познайомитесь з традиціями святкування Святого вечора та Різдва, зможете взяти участь у веселих іграх та розвагах, а також поласувати обрядовою стравою –кутею.

5 січня о 10 годині 30 хвилин фахівці відділу дитячого та сімейного читання запрошують дошкільнят та учнів 1-2 класів на голосне читання книги Віталія Кириченка «Різдво»  та  зимовий книжковий вернісаж «Цвіте, горить, красується ялинка лісова».

5,6 січня у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів о 13 годині відбудеться розважальна година «Звеселіла наша хата – надійшли різдвяні свята».

5 січня о 11.00 у відділі комп’ютерних технологій та забезпечення інтернет-доступу користувачам відбудеться заняття з циклу «Комп’ютер та інтернет з нуля» на тему: «Робота з тестом в Microsoft Word».

Протягом тижня у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів можна познайомитись з літературою, представленою на книжково-малюнковій  виставці «Біла казка Зими».

Працівники відділу дитячого та сімейного читання запрошують познайомитися з виставкою літератури «Чари Нового року».

В бібліотеці щодня працює сучасна Інтернет-зала з безкоштовним Інтернетом та зоною Wi-Fi.

У відділі дитячого та сімейного читання працює «Бібліотечний клуб читання та розваг «Сонячний промінчик на книжковій полиці» за сприяння програми «Активні громадяни», що її впроваджує Британська Рада в Україні. Діти та їхні батьки  дуже гарно проводять свій вільний час: грають в розвиваючі ігри, читають книги та журнали. Працівники бібліотеки запрошують всіх бажаючих відвідати відділ кожної неділі з 10 до 15 години. Гарний настрій, живе спілкування, порозуміння та єднання вашої родини гарантовано.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*