Важливо

Бібліотека Шевченка запрошує дітей на розумне дозвілля (АНОНС)

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Анонс масових заходів обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г.Шевченка з 16 по 22 листопада 2015 року:

17 листопада о 14:30 запрошуємо всіх бажаючих до відділу підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам відвідати вікторину «Грай і права вивчай». Під час такої правової гри ви зможете почерпнути багато корисної інформації з питань правознавства та підвищити рівень своєї правової освіти та культури.

18 листопада о 14 годині у відділі дитячого та сімейного читання відбудеться зустріч з сучасними українськими письменниками Іваном Андрусяком, Олегом Чаклуном та Олександром Дерманським в рамках Національного проекту «Україна читає дітям». На вас чекає знайомство з новими книгами авторів, фото та автограф сесія, а також незабутні враження від спілкування.

18 листопада о 14 годині у відділі комп’ютерних технологій та забезпечення Інтернет-доступу користувачам відбудеться заняття з циклу «Комп’ютер та Інтернет з нуля» на тему: «Як правильно працювати мишкою»

19 листопада о 14 годині у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів відбудеться перегляд книжково-ілюстративної виставки: «У зернині сучасного – урожай майбутнього».

20 листопада о 14 годині у відділі дитячого та сімейного читання відбудеться медіа-подорож «У війні за Україну» та відкриття книжкової виставки «Навіки слава Україні, героям слава на віки», присвячене Дню Гідності та Свободи.

В бібліотеці щодня працює сучасна Інтернет-зала з безкоштовним Інтернетом та зоною Wi-Fi.

У відділі дитячого та сімейного читання працює «Бібліотечний клуб читання та розваг «Сонячний промінчик на книжковій полиці» за сприяння програми «Активні громадяни», що її впроваджує Британська Рада в Україні. Діти та їхні батьки дуже гарно проводять свій вільний час: грають в розвиваючі ігри, читають книги та журнали.

Працівники бібліотеки запрошують всіх бажаючих відвідати відділ кожної неділі з 10 до 15 години. Гарний настрій, живе спілкування, порозуміння та єднання вашої родини гарантовано.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*