Важливо

Кіровоградська бібліотека започаткувала тиждень української мови (ФОТО)

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Фахівці обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г. Шевченка провели Тиждень української писемності та мови, які відвідали вихованці дитячих навчальних закладів та учні початкових класів загальноосвітніх шкіл міста.

Першого дня на зустріч з найменшими читачами бібліотеки завітав член Національної спілки письменників України, наш земляк Анатолій Черниш. Поет розповів дітям про своє дитинство, перший написаний вірш.  Дітлахи з радістю спілкувалися з автором, слухали вірші, відгадували загадки та  подарували Анатолію Григоровичу свої малюнки, які можуть стати ілюстраціями до його творів.

Наступного дня юні користувачі взяли участь у голосному читанні казки Всеволода Нестайка «Кеша і Реша або Казка про пісню». Послухавши казку, малеча висловила власну думку  про вчинки головних героїв та зробили висновок, що потрібно знати багато мов та  любити і шанувати  рідну українську мову.

Кмітливі та допитливі школярики також не залишилися осторонь, вони взяли участь у ігровій програмі «Майстерня слів» та переглянули патріотичні мультфільми. Під час заходу діти з задоволенням вирішували мовні загадки, розгадували ребуси та змагалися в конкурсах.

Протягом тижня бібліотекар знайомив користувачів з літературою представленою на книжковій виставці «В джерелах слова – душі криниця…».

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*