Важливо

ІЗОЛЯЦІЇ необхідна кіровоградська молодь

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

ІЗОЛЯЦІЯ оголошує конкурс на участь в українсько-американському пізнавальному проекті Brighter Worlds, що реалізується у партнерстві з арт-центром AS220 (Род-Айленд, США).  

До участі запрошується креативна молодь з різних регіонів України віком від 16 до 18 років (включно), які відчули на собі негативний вплив конфлікту на Сході України або анексії Криму. Про це повідомляє ресурсний центр Гурт.

Переможці конкурсу братимуть участь в унікальній молодіжній програмі навесні та влітку 2016 року, що проходитиме у майстернях креативного простору IZONE в м. Києві.

Мета проекту – навчити актуальним професійним навичкам, креативним засобам самовираження та просування творчих ідей, відкрити можливості самовдосконалення та довести молодим людям, що попри будь-які зовнішні обставини, їхнє майбутнє залежить тільки від них. Під час не нудних cемінарів студенти навчаться технікам літографії та шовкографії, дизайнерській роботі з деревом, проявці та друку фотоплівки, прототипуванню на 3D-принтерах, роботі із лазерним різаком, дізнаються про можливості реалізації cвоїх задумів і витворів завдяки новим технологіям і медіа, та багато іншого. Викладати програму будуть молоді інструктори від 20 до 25 років. Заняття проводитимуться українською, російською та англійською мовами. Після завершення програми, учасники отримають грошову стипендію.

Розклад програми Brighter Worlds:

Березень – червень: проведення пізнавальних cемінарів по суботах (цікаві воркшопи, зустрічі з новими друзями, практичні cемінари та лекції на захоплюючі теми, яких немає у шкільній програмі);

Червень: двотижневий мейкерський табір, що будується на принципах філософії DIY («do it yourself» – зроби сам), де молоді інструктори-мейкери допомагатимуть студентам проекту реалізувати та підготувати cтудентські проекти до виставки;

Липень: виставка проектів студентів у виставковому просторі ІЗОЛЯЦІЇ, яка познайомить світ з результатом проекту Brighter Worlds та вечірка, присвячена студентам та інструкторам.

Проект Brighter Worlds – це твоя можливість поділитись своїми ідеями та дозволити власному творчому потенціалу творити своє майбутнє!

Для участі у конкурсі достатньо просто заповнити до 1 грудня 2015 року цю форму.

Детальна інформація про проект на сайті: http://izolyatsia.org/en/projects/

Довідка

ІЗОЛЯЦІЯ – некомерційна неурядова платформа для сучасної культури, заснована у 2010 році на території колишнього заводу ізоляційних матеріалів у Донецьку, Україна. 9 червня 2014 року, територія були захоплені міліцією самопроголошеної «Донецької Народної Республіки».

«ІЗОЛЯЦІЯ» – ім’я успадковане від заводу. Воно відображає нашу місію:  зберегти індустріальну спадщину Донецької області і одночасно побудувати щось нове,  надихнути соціальний і культурний розвиток в Україні.

ІЗОЛЯЦІЯ є платформою для культурних ініціатив. Це багатопрофільний культурний проект відкритий для усіх жанрів творчого вираження. Це точка перетину для усих людей, захоплених культурними і соціальними змінами.

ІЗОЛЯЦІЯ має три переплетені напрямки діяльності: мистецтво, освіта та проекти, спрямовані на активізацію творчого сектору України.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*