Важливо

Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка запрошує

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Анонс масових заходів обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г.Шевченка з 2 по 8 листопада 2015 року

До Дня української писемності та мови:

З 2 листопада у відділі дитячого та сімейного читання можна познайомитись з літературою, представленою на книжковій виставці «В джерелах слова – душі криниця…».

3 листопада о 10 годині у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів відбудеться перегляд електронної презентації мовний калейдоскоп  «Віки творилась українська мова».

З 4 листопада у відділі підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам можна познайомитись з літературою, представленою на книжковій виставці «Мова – дзеркало народу».

5 листопада о14:30 запрошуємо всіх бажаючих до відділу підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам відвідати відео екскурс «Бібліотека здалеку і зблизька».

6 листопада о 10 годині 30 хвилин  у відділі дитячого та сімейного читання відбудеться інтерактивне голосне читання казки Всеволода Нестайка «Казка про Кешу і Решу» та ігрова програма «Майстерня слів. А також ви матимете нагоду познайомитися з книжковою виставкою «В джерелах слова – душі криниця…».

В бібліотеці щодня працює сучасна Інтернет-зала з безкоштовним Інтернетом та зоною Wi-Fi.

У відділі дитячого та сімейного читання працює «Бібліотечний клуб читання та розваг «Сонячний промінчик на книжковій полиці» за сприяння програми «Активні громадяни», що її впроваджує Британська Рада в Україні. Діти та їхні батьки  дуже гарно проводять свій вільний час: грають в розвиваючі ігри, читають книги та журнали.

Працівники бібліотеки запрошують всіх бажаючих відвідати відділ кожної неділі з 10 до 15 години. Гарний настрій, живе спілкування, порозуміння та єднання вашої родини гарантовано.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*