Важливо

У Кіровограді презентували другий український технотриллер (ФОТО)

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram
Макс Кідрук у Кропивницькому

Учора, 21 жовтня, у Кіровограді відбулася презентація нової книги українського письменника Макса Кідрука «Бот: Ґуаякільський парадокс». “Ґуаякільський парадокс” це продовженням першого українського технотрилера «БОТ», автором якого теж є Макс Кідрук. До речі, серія технотриллерів Макса є одним із небагатьох видань, яке може презентувати себе за допомогою бук-трейлерів (Довідка: Короткий відеоролик за мотивами книги, кліп по книзі. Основне його завдання – яскраво і образно розповісти про книгу, зацікавити, заінтригувати читача, спонукати до читання). Відеоролики автор “Ботів” монтує сам.

На першій презентації Макс Кідрук частково відкривав завісу інтриги своїх книжкових перепетій. Цього разу він вирішив зберегти таємниці сюжету: “Наукове підгрунтя другого “Бота” повністю повторює першого. Тому було б тупо повторювати  текст презентації першої книги”, – зазначив письменник.

Тираж другого українського технотриллера «Бот: Ґуаякільський парадокс» Макса Кідрука – 5000 примірників. Ціна книги коливатиметься від 70 до 85 гривень.

Більше фото тут

Автор фото: Вікторія Нетребенко

Поширити:

Залишити коментар:

коментар