Важливо

У Кропивницькому покажуть спектакль “Будьте як вдома”

© concert.ua

У п’ятницю, 15 листопада, о 19:00 в обласній філармонії у Кропивницькому відбудеться спектакль “Будьте як вдома”. У головній ролі – народна артистка України Ада Роговцева.

Про це повідомляє Перша електронна газета.

П’єса Жан-Марі Шевре “Squat” (у української сценічної версії – “Будьте як вдома”) досить відома в Європі. У 2000-му автор отримав за свій твір спеціальну премію ООН. Він був також номінований на вищу театральну нагороду Франції – премію «Мольєр» саме за цю історію.

“Тема міжнаціональних відносин сьогодні особливо хвилює світ. Це також тема єдиного Дому, яким нарешті і має стати як для кожного з нас, так і для персонажів конкретної п’єси наш достатньо обмежене «земний простір». Простір, який для одних визначається державними кордонами. А для інших – стінами паризької квартири, де і живуть герої вистави, вирішуючи свої то складні, то «прості» людські взаємини.

Пара молодих емігрантів – араб Самір та полячка Бася – випадково опиняються у великій квартирі в центрі Парижа. Так само випадково в їхнє життя входять дві літні французькі леді – Жанн і Марівонн … Останню і грає в спектаклі Ада Миколаївна Роговцева. Зіткнення двох світів, поєдинки різних ментальностей, взаємодія контрастних характерів – саме в цьому “пружина” цієї комедійної і одночасно драматичної сповіді”, – йдеться в анонсі.

e38761757b5e3525680f12eeab571675.jpg
© kvytky.com

В одній з головних ролей – Ахтем Сеітаблаєв (араб Самір), на сьогодні одна з найяскравіших зірка столичної театральної сцени і українського кініматографа.

У виставі “Будьте, як вдома” також беруть участь провідні актори київських театрів: Галина Корнєєва, Заслужена артистка України Світлана Орліченко Ольга Атанасова, Владислав Никитюк, Павло Лі. Художник вистави – Тарас Ткаченко, хореограф – Олексій Скляренко.

Квитки можна придбати у касах філармонії або на сайті karabas.com.

Нагадаємо, дівочий гурт “Sweet Beat” виступить у Кропивницькому.

Читайте також: В обласній філармонії відбудуться новорічні шоу

b484406c1b8772591787a6e86628c620.jpg

Поширити:

Залишити коментар:

коментар