Важливо

“Нова газета” і “Баба Єлька” борються за премію ім.Чорновола

@ detector.media

Цикл публікацій “Нової газети”, присвячених експедиціям “Баби Єльки”, бере участь у боротьбі за премію імені В.Чорновола. У них автор Інна Тільнова (Данильченко) оприлюднила зібрані етноактивістами спогади старожилів Кіровоградщини про Голодомор, розкуркулення, колективізацію.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією Укрінформу.

Список творів, що надійшли на здобуття премії за кращу роботу в галузі журналістики, оприлюднив Державний комітет телебачення і радіомовлення України. Це 15 публікацій в регіональних друкованих ЗМІ Одеської, Херсонської, Чернігівської, Кіровоградської, Львівської областей, телерадіопрограми, що вийшли в ефір у Дніпропетровській, Волинській областях, а також публіцистичні книги, надруковані в Києві, Вінниці, Івано-Франківську, та публікації в інтернет-виданнях.

Усі роботи передані на розгляд членів комітету з премії імені В’ячеслава Чорновола.

Нагадаємо, “Нова Газета” і “Баба Єлька” нагороджені обласною премією.

Читайте також: Птахи з народних вишивань прикрасять креативний простір “Баба Єлька”

Довідка.
Премія імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики присуджується, починаючи з 2014 року, за твори, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національній свідомості та самобутності. Премія присуджується до дня народження В’ячеслава Черновола – 24 грудня у розмірі 20 тисяч гривень.
Поширити:

Залишити коментар:

коментар