Важливо

Завтра у Кропивницькому виступлять Сергій Міхалок і група “Ляпіс 98”

© MoeMisto.ua

24 березня, о 19:00 в приміщенні обласної філармонії у Кропивницькому відбудеться концерт білоруського музиканта Сергія Міхалка та групи “Ляпіс 98”. Вартість квитків від 400 грн до 650 грн.

Про це повідомляє Перша електронна газета.

Незважаючи на те, що в 2014 році Сергій Міхалок оголосив про припинення діяльності білоруської групи “Ляпіс Трубецкой” – його спадщина живе в рамках інших проектів музиканта. Один з них, оркестр “Ляпіс-98”, змінив місце проживання та прописався в наших краях, щоб радувати українських шанувальників регулярними концертами, і участю в популярних музичних фестивалях. На честь 20-річчя дебютного альбому “Ти кинула” гурт відправляється в світове турне.

Три причини йти на концерт Ляпіс-98:

“20 років альбому “Ти кинула”: не тільки перший альбом для колективу Сергія Міхалка, але і один з найпопулярніших музичних альбомів кінця 90-х, завдяки якому “Ляпіс Трубецкой” перейшов з розряду локальної білоруської групи, у великих гравців пост-радянської сцени. Така подія стане відмінною нагодою зібратися разом з шанувальниками на великому святковому концерті!

Три години улюблених пісень: Сергій Міхалок обіцяє особливу святкову програму, під час якої група зіграє не тільки свій дебютний альбом, а й найкращі пісні за час існування колективу. “Капітал”, “А-У”, “Яблуні”, “Ти кинула”, “Африка”, “Я вірю”, “Котик”, “Метелиця” і багато інших.

Співати і танцювати: стояти на одному місці під час концерту оркестру “Ляпіс-98″ просто неможливо – заводні ритми затягують в танець під сценою, а знайомі рядки улюблених пісень потрібно обов’язково співати в унісон з Михалком. Потужна енергетика під час живих концертів – одна з причин любити цю групу так сильно, тому не сподівайтеся відсидітися в куточку, а готуйтеся до танців”! – йдеться в описі події.

Придбати квитки можна на сайті karabas.com.

Нагадаємо, Олег Скрипка та оркестр НАОНІ виступлять у Кропивницькому.

Читайте також: “Жадан і Собаки” запрошують кропивничан на концерт

61dc0be95169b890b95df97d2426966f.jpg

Поширити:

Залишити коментар:

коментар