Важливо

Симфонічний оркестр у Кропивницькому виконуватиме пісні Кузьми Скрябіна

У вівторок, 12 лютого, в обласній філармонії у Кропивницькому відбудеться концерт естрадно-симфонічного оркестру під керуванням Миколи Лисенка, який виконуватиме відомі пісні з репертуару Кузьми Скрябіна.

Про це повідомляє Перша електронна газета.

“Суперпопулярні хіти Андрія Кузьменка знайшли нове звучання в концертній програмі “Шампанські очі”. Вишукана оркестровка від відомого музичного продюсера Василя Ткача і талановитого аранжувальника Максима Абакумова, а також віртуозна гра потужної команди зіркових музикантів подарують вам справжнє естетичне свято.

Добре знайомі всім хіти Кузьми Скрябіна останнім часом ми дуже багато чуємо в ефірі фм-станцій. Цього разу вони звучатимуть вперше виключно голосами музичних інструментів оркестру. Адже, справжні почуття, іноді, важко передати словами.

Це нове прочитання пісень Кузьми Скрябіна має підкреслити, зокрема, композиторську цінність і досконалість його творів, його музичну енергетику.

Для тих, хто полюбляє стиль музики ліричних кінострічок 70х- 80х з П’єром Рішаром і Луї де Фюнесом, а також звучання естрадно-симфонічних оркестрів Джеймса Ласта і Поля Моріа,буде привід трохи поностальгувати і… приємно здивуватись). Але, як завжди, з нами залишаються легкість, і те космічне звучання, які так приваблюють в піснях Андрія”, – йдеться в описі події.

Вартість квитків становить від 120 грн до 370 грн. Придбати їх можна на сайті karabas.com, concert.ua або у касах філармонії. Довідки за телефонами: 066 235 93 41, 24-12-03.

Нагадаємо, уже цього тижня в Кропивницькому виступить Ірина Федишин.

fda77b23d0da88d3c6dc24d5e54fbb20.jpg

Поширити:

Залишити коментар:

коментар