Важливо

Панк-рок, фольк і музична сатира: кропивничан запрошують на концерт гурту “Юркеш”

© сторінка гурту "Юркеш" у Facebook

Завтра, 1 листопада, у Кропивницькому виступлять супер-фіналісти талант-шоу “Х фактор”, учасники цьогорічного фестивалю “Кропивницький” панк-рок гурт “Юркеш”. Виступ гурту, вокалістом якого є культовий виконавець 90-их, епатажний Юрко Юрченко, відбудеться о 19:00 у ресторані “Парадіз”.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією зі сторінки події у Facebook.

“Гурт Yurcash покаже потужний панк-рок, оригінальний фольк, і музичну сатиру, від якої ламаються будь-які стереотипи. Суперфіналісти восьмого сезону «Х-фактор», епатажний гурт Yurcash підготував для глядачів музичні сюрпризи на різний смак: від символу романтики 90-их «Я йду» до сучасної бунтарської «Стоп», від кавер-версії запальної «Ламбади» до всіма любимої «Тюльпани в ЦеЛафані». Давні пісні, що вже стали класикою, і нові, які задають свіжі музичні течії. Ця музика буде до смаку, тим, хто не любить а ні музичних, а ні життєвих обмежень!”, – йдеться на сторінці події.

Оголені почуття і безкомпромісний норов – це гурт Yurcash. Сьогодні музика гурту Yurcash – це потужний панк-рок, експериментальний гумор і сатира. Це шлях проти системи, задля нового усвідомлення.

Тур гурту Yurcash Україною має назву “Перший прощальний тур”. «У кожному жарті є доля жарту». Та, знаючи Юрка Юрченка, важко спрогнозувати – жарт це, чи перший прощальний тур таки може стати останнім…

Тому поспішайте насолодитись гуртом, який сьогодні дійсно є на піку своєї форми! Ласкаво просимо у неймовірний, непередбачуваний та цілковито божевільний світ Музики гурту Yurcash!!!

Юрко Юрченко «Юркеш» — вокал, іоніка, акустична гітара,

Юрій Захарчук «RAFF» — барабани,

Юрій Кондратюк «Kondrat» — гітара,

Артур Макеєв «Archibald» — бас-гітара.

Концерт відбудеться завтра, 1 листопада, о 19:00 у ресторані «Парадіз», за адресою вул. Героїв України, 28 Г.

Вартість квитків 250-300-350 грн. Квитки за тел. 0668199576.

45f613bffaad31c528f0347bb9e5432a.jpg

Поширити:

Залишити коментар:

коментар