Важливо

Пошуки відьми та рок-н-рол від Pianoбой у Кропивницькому

Дмитро Шуров (Pianoбой) відвідав Кропивницький з новою програмою камерного оркестру та новим світловим шоу, в рамках свого туру під назвою «На вершині».

– О котрій будуть запускати людей до зали?

– Дівчино, почекайте трохи. О 18:45 ми всіх пустимо.

У холі кропивницької філармонії стає все більше людей, які нервово перебирають руками квитки і через кожні 5 хвилин дивляться на годинник, начебто це чимось допоможе. Так, люди переймаються, адже вони два місяці лише дивились на афішу “Pianoбой”, а вже сьогодні зможуть побачити його виступ наживо.

Пролунав перший дзвоник. Величезні білі двері відчинились. Натовп людей почав заходити і розсідатись на свої місця. Співак ще навіть не виходив на сцену, а глядачі вже обговорювали, як вони будуть брати автограф у артиста, та про що саме будуть із ним говорити.

Пролунав другий дзвоник і люди почали готувати свої камери на телефоні, аби “ловити” свої улюблені пісні, слова яких вони вже завчили напам’ять.

Ось вже й третій дзвоник і люди вже готові до дива. Але Дмитро Шуров, як справжній музикант, розпочав свій концерт на 20 хвилин пізніше. Та схоже за те, як (!) він його почав, люди йому все пробачили.

DSC_0236

Світло в залі вимкнули, на сцені з’явилося багато спалахів, а в колонах починає грати якась музика Емінема, яка починає качати, а люди плескати в такт музики, ледве утримуючись на своїх місцях.

На сцені досі темно і світло увімкнули лише над камерним оркестром, який вже почав грати. До глядачів потроху виходять музиканти. Та коли вийшов співак, якого впізнали в темряві, лише за силуетом, люди почали аплодувати гучніше. Проспівавши дві пісні, Дмитро Шуров привітався з глядачами і пообіцяв, що сьогодні у філармонії Кропивницького буде рок-н-рол:

“Сьогодні у філармонії буде рок-н-рол. Я відчуваю себе на якомусь крутому музичному фестивалі. Можливо, у вас в Кропивницькому так кожен раз? У нас в Кропивницькому так вперше”.

І той рок-н-ролл все таки був, та ще й такий, що просто хотілось підірватись з місця і почати так само танцювати і вилазити на піаніно, як це робив співак.

DSC_0807

Якщо дорослі на початку концерту намагались хоч трохи стриматись і пританцьовувати сидячи, то діти не могли і не хотіли собі такого дозволяти. Танець дівчинки Софії сподобався співаку і той вирішив запросити її на сцену, щоб вона завершила свій номер вже там. Дівчинка не розгубилася і взявши краї свого платтячка в руки кружляла під мелодію піаніно.

Також Pianoбой представив свою нову пісню, яка вийшла цього літа. Співак надав їй особливого значення, тому що це мрія про кращу країну:

«Наступна пісня нова. Вийшла вона нещодавно. Ця пісня це до якоїсь міри візуалізація, або якщо хочете, мрія цієї групи, моєї родини, друзів про найкращу країну. Про місце де добре всім людям».

DSC_0191

Дмитро на сцені поводився вільно, навіть трохи божевільно. Він по-доброму божевільний. Йому подобається те, чим він займається і ловить нереальний кайф на сцені від тієї атмосфери. Глядач це добре відчуває і так само віддається на повну.

Під  час концерту Дмитро жартував з публікою, танцював, скакав і навіть шукав відьму. Під час виконання пісні “Відьма” артист хотів побачити хоч одну відьму Кропивницького:

«Якщо в залі є хоч одна відьма, я хочу аби вона встала! – викрикнув співак під час пісні. Та Кропивницький виявився порядним містом без відьом, – У вас місто, в якому на весь центр немає жодної відьми. Я вас щиро вітаю!

DSC_0209

Глядачі відпочивали, танцювали та насолоджувались забувши про всі проблеми. Та музикант вирішив нагадати про події чотирирічної давнини, які відбулись на Майдані 1 грудня:

«У нас з вами дуже крутий і позитивний концерт. Але сьогодні, на жаль, перше грудня, яке асоціюється у мене з дуже змішаними емоціями і важкими почуттями, тому що першого грудня 2013 року для мене почався Майдан. 30 листопада, поки ми виступали в Донецьку, на Майдані побили студентів. Повернувшись першого грудня в Київ, ми потрапили в зовсім іншу країну. Хоча нам всім здавалось, що все буде просто й легко, як завжди, як минулого разу… і що жертв не буде. Але потім все почало змінюватись з нереальною швидкістю. Я просто хочу сказати, що дуже важливо аби щось змінювалось всередині кожного з нас. Щоб ми тягнулись до чогось нового. Можливо туди… на Захід… Щоб тягнулись до України, де добре всім. Я хочу, щоб ми поважали своє майбутнє і кожен з нас на своєму місці намагався робити максимум, щоб допомогти цій країні».

DSC_0653

Люди ще двічі викликали виконавця на біс, танцювали стоячи. Майже після кожної номеру з залу лунав вигук “Браво!”, і дурні думки про фініш цього дійства хотілося відкинути якомога далі. На завершення концерту музикант заспівав акустично пісню “Хромосома”, яку присвятив дітям які є всередині кожного:

«У філармонії дуже дорогий час і ми не хочемо втрачати його. Хочемо просто вам пограти. Буде остання акустична пісня на підручних інструментах. Це пісня з першого альбому, яка називається «Хромосома». Вона присвячується всім дітям, які є в залі. Також тім дітям, які є в нас всередині»

Під час виконання цієї пісні глядачі зберігали тишу. Оговтавшись після композиції, люди почали аплодувати стоячи та проводжати артистів за куліси.

DSC_0315

Після концерту всі бажаючі залишились, щоб взяти у зірки автограф, зробити фото та й просто поговорити. Людей залишилось небагато, та й воно на краще, тому що спілкування з Дмитром стало куди теплішим. Таке враження, що ти спілкуєшся зі старим другом, який розповідає тобі свої старі історії.

«Я не знаю чому, але в усіх містах концерти відбуваються по-різному», – розповів Першій електронній Дмитро Шуров, – Відрізняється декілька речей: соло гітариста, який у вашому місті зіграв найкраще, танець дівчинки Софії і те, що під час виконання пісні «Відьма» ніхто з дівчат не піднявся і не почав махати головою».

DSC_0006

DSC_0041

DSC_0055

DSC_0091

DSC_0097

DSC_0105

DSC_0147

DSC_0182

DSC_0196

DSC_0429

DSC_0441

DSC_0489

DSC_0772

DSC_0261

Валентина Шаповал для Першої електронної

Поширити:

Залишити коментар:

коментар