Важливо

У грудні на екрани вийде новий гостросюжетний серіал

Телеканал НТН у грудні розпочне показ гостросюжетного серіалу «Анна-детектив». Заплутані історії і злочини розслідує молода дівчина-медіум, у якій є здатність спілкування з душами померлих людей.

Дія серіалу відбувається в кінці XIX століття. Головна героїня – 19-річна дівчина Анна Миронова живе в маленькому містечку Затонськ. У неї є природний дар – вона справжній медіум. Одного разу в Затонськ приїжджає новий начальник розшукового відділу поліції Яків Штольман – незручного слідчого висилають на периферію після загадкової справи, яке він розслідував. Столичний детектив був упевнений, що сумуватиме в провінційному містечку, але роботи виявилося більше, ніж можна було уявити.

Анна і Яків одночасно починають розслідувати складні злочини. І якщо Штольман з’являється на місці злочину в силу своїх службових обов’язків, то Анну приводять туди … духи. З їх підказками вона намагається відновити справедливість, знайти винного. В результаті Анні вдається розслідувати найзагадковіші злочини, проти яких безсила поліція.

Для зйомок серіалу було побудовано ціле місто зразка кінця 19 століття з вулицями, особняками і торговими лавками. Для головних і другорядних героїв були підготовлені близько тисячі різних комбінацій костюмів того часу.

Прем’єра серіалу на НТН відбудеться 3 грудня о 19.00. Нові серії будуть виходити щонеділі.

Матеріал розміщений на правах реклами за умовами співпраці Першої електронної газети з телеканалом “Інтер”

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

2 коментаря до У грудні на екрани вийде новий гостросюжетний серіал

  1. Знову сепаратизмом займаєтесь. Скільки можна рекламувати серіали та передачі
    країни агресора.

Коментарі заборонені.