“Інтер” покаже класику світового кіно

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook

“Інтер” запрошує своїх телеглядачів на зустріч із кумирами. З 12 листопада на телеканалі стартує лінійка класики світового кіно – “Знайомі всі обличчя”. Щонеділі в денному ефірі “Інтера” – найкращі фільми й улюблені актори. П’єр Рішар, Луї де Фюнес, Софі Марсо, Адріано Челентано, Орнелла Муті, Жан Маре та Ален Делон – у такій чудовій компанії точно нудьгувати не доведеться!

Відкриває лінійку улюбленої класики на “Інтері” одна з кращих романтичних комедій усіх часів. У неділю, 12 листопада, о 13:00 на глядачів чекають темпераментний Адріано Челентано і чарівна Орнелла Муті – в кінофільмі “Приборкання норовливого”. Сценарій картини писався спеціально для Адріано Челентано. У фіналі фільму звучить пісня у виконанні актора “Innamorata, incavolata a vita”, яка після прем’єри комедії стала в Італії національним хітом. “Приборкання норовливого” – перша спільна робота Челентано і Муті. Після виходу на екрани цього фільму для мільйонів глядачів вони стали улюбленою кінопарою і через рік знову зіграли разом у комедії “Закоханий до безтями”. До речі, в “Приборкуванні норовливого” пристрасті кипіли не лише в кадрі, а й за кадром: на зйомках фільму між експресивним Челентано і фатальною красунею Муті зав’язався справжній роман, який тривав кілька років.

Наступної неділі, 19 листопада, о 12:00 на телеканалі “Інтер” дивіться одразу дві романтичні комедії – “Бум” і “Бум-2”, які зробили знаменитою юну Софі Марсо. За головну роль у цих фільмах вона отримала французьку кінопремію “Сезар” у номінації “Кращий дебют і найбільш багатообіцяюча актриса”. В “Бум” 14-річна Софі потрапила випадково. На кастинг фільму режисера Клода Піното дівчина прийшла, щоб скласти компанію своїй подрузі. Несподівано Марсо пройшла кінопроби та отримала головну роль у картині.

Не пропустіть! Щонеділі у денному ефірі “Інтера” на телеглядачів чекають улюблені фільми, незабутні зустрічі і – “Знайомі обличчя”!

Матеріал розміщений на правах реклами за умовами співпраці Першої електронної газети з телеканалом “Інтер”

Поширити:

Залишити коментар:

коментар