Важливо

Кропивницьких школярів учили заробляти на смітті

Минулого тижня президент Всеукраїнського молодіжного руху «Let’s do it, Ukraine» презентувала у Кропивницькому проект Let’s Do It, Ukraine- school recycling. Школярам розповідали, що завдяки сортуванню та правильному використанню сміття, можна не тільки зберегти екологію, а і заробити.

Інформує Перша електронна.

«Основна мета проекту – показати, на скільки важливим сортування та переробка відходів, виховати у майбутнього покоління відповідальне та дбайливе ставлення до довкілля. Тренінги, які ми проведемо серед шкіл, допоможуть педагогам та школярам навчитися основним правилам сортування відходів, адже – це також ресурс, з якого школи зможуть отримувати додатковий прибуток. Завдяки таким проектам українські діти усвідомлюють свою участь в турботі про довкілля, в них формується персональна відповідальність за свою діяльність та наслідки», – про це під час прес-конференції повідомила президент Всеукраїнського молодіжного руху «Let’s do it, Ukraine»  Юлія Мархель.

Проект ініційовано громадською організацією «Let’s do it, Ukraine!», фінансується у рамках ініціативи Громадського бюджету:

«Цей проект унікальним тим, що в Кропивницькому – це кошти громадського проекту. За це голосували жителі міста і щира вдячність за підтримку, тому що для дітей це дійсно важливо»,- говорить Юлія Мархель.

У Кропивницькому системним сортуванням відходів займатимуться учні НВО №6.

«У навчаннях сьогодні візьмуть участь педагоги організатори та учні. Далі буде декілька етапів. Це буде активізація школи, родин. Кожна родина буде робити досліди у рамках проекту. Шоста школа – як приклад для інших учнів Кропивницького», – повідомляє Юлія Мархель.

В Україні налічується 17 000 шкіл. Щомісяця кожна з них може заробляти на відходах від 600 до 7000 грн. Якби всі вони почали сортувати і здавати на переробку сміття, могли б сукупно щомісяця заробляти щонайменше 10 млн грн і суттєво економити, бо частина цієї суми (4,5 мільйони) вже витрачається на послуги з вивезення відходів.

Ірина Маслюкова для Першої електронної газети

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до Кропивницьких школярів учили заробляти на смітті

  1. Кропивницькі школярі почнуть ритися в смітті щоб заробити грошей?)

Коментарі заборонені.