Важливо

У Кропивницькому депутата міськради виключили з фракції “Об’єднання “Самопоміч”

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
фото tribuna.kr.ua

У Кропивницькому на засіданні фракції міськради “Об’єднання “Самопоміч” було вирішено про виключення з фракції депутата Артюха О.І.

Про це повідомило видання “Трибуна” з посиланням на власні джерела в міській раді.

Голова фракції “Об’єднання “Самопоміч” Віталій Пінчук підтвердив “Златополю” інформацію про виключення О. Артюха з фракції.
Водночас, як прокоментував “Златополю” член фракції “Об’єднання “Самопоміч” в міській раді Кропивницького Володимир Смірнов, рішення про виключення Олександра Артюха було прийнято на засіданні фракції ще 3 серпня. Сьогодні ж, 8 вересня, відповідні документи були передані в міську раду, аби відповідне рішення озвучив під час наступного засідання сесії міськради мер Кропивницького Андрій Райкович.
За інформацією видання “Трибуна”, рішення про виключення із складу фракції “Об’єднання “Самопоміч” було прийнято у зв’язку з тим, що на останьому засіданні 4 сесії КМР депутат Артюх О.І. голосував всупереч позиції фракції “Об’єднання “Самопоміч”.
Поширити:

Залишити коментар:

коментар