Важливо

Багатії та злидні Кіровоградської міськради: аналіз декларацій

Рух “Чесно” в рамках кампанії “Стеж за грошима” проаналізував декларації депутатів, щоб журналісти могли виявити корупційну складову або потенційну залежність міських обранців від власних інтересів, а не від волі виборців. До уваги були взяті доходи депутатів Кіровоградської міської ради за 2014 рік.

До топ-5 найбагатших депутатів увійшли Андрій Табалов, генеральний директор ТОВ «Молочна компанія «Волошкове поле», голова обласної організації політичної партії  «Наш край», до якої увійшли екс-регіонали.

Представники Батьківщини зайняли у рейтингу наступні три позиції. Роман Розгачов, директор ТОВ “Степова мрія”, Юрій Гребенчук, директор ПП “Альянс-маркет”, Олександр Цертій, директор ТОВ “Кіровоградський будівельний альянс” та Олександр Рокожиця, фізична особа підприємець, висунутий МОПП «Опозиційний блок».

Також є ті депутати, які задекларували за рік разом з родинами 0 гривень.

“Коли депутати декларують доходи, нижчі за прожитковий мінімум або наявність в них рухомого й нерухомого майна, за утримання якого треба платити більше ніж річний заробіток – це викликає низку запитань до них. З одного боку помітно невідповідність стилю життя офіційним доходам, а з іншого, якщо ти не мав грошей, то потрапляєш в залежність від політичної сили та спонсорів–олігархів, які були фінансистами виборчої кампанії,” – зауважує координатор громадського руху ЧЕСНО Андрій Круглашов.

Рух ЧЕСНО і далі стежитиме за грошима через декларації та за тим, чи стиль життя відповідатиме декларації. Також будемо аналізувати відвідування депутатів і повідомляти про прогульників Кіровоградської міської ради. Результати моніторингу відвідуваності депутатів міської та обласної ради рух ЧЕСНО оприлюднив перед виборами. З-поміж чинних депутатів є троє прогульників: Мар’ян Вагилевич, Володимир Кушнір, Руслан Терешко, а також 2 депутати, що за 4,5 роки роботи так і не подали жодного запиту – Роман Онуфріїв, Андрій Грималюк.

Автор: Анатолій Стоян, координатор кампанії «Стеж за грошима» громадського руху ЧЕСНО в Кіровограді

Поширити:

Залишити коментар:

коментар