Важливо

Кіровоградська ОДА поповниться ще одним олександрійцем

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Колишній очільник Олександрійської районної державної адміністрації Андрій Коломійцев стане заступником голови Кіровоградської ОДА. Відповідного розпорядження ще не видано, але колишній голова Олександрійської РДА вже розповів про це журналістам.

30 січня своїм указом Президент України Петро Порошенко звільнив Андрія Коломійцева з посади голови Олександрійської районної державної адміністрації. Але, це звільнення є очікуваним, адже чиновник вже деякий час стажується на посаду заступника голови Кіровоградської ОДА.

Сам Коломійцев підтвердив інформацію про своє підвищення у коментарі сайту Моя Олександрія. Він запевнив, що підвищення відбудеться відразу, як з Києва прийде офіційний документ про звільнення.
На посаді заступника голови Кіровоградської ОДА Коломійцев, за його словами, буде курирувати економіку, фінанси, сільське господарство, екологію і промисловість.

Новим очільником Олександрійського району може стати нинішній заступник голови РДА 25-річний Богдан Куруп.

“Так, такий варіант розглядається”, – зазначив Коломійцев.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар