Важливо

Депутат від “Батьківщини” стане ще одним замом Райковича?

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Депутат міської ради від ВО “Батьківщина” Роман Колісніченко має шанс стати ще одним заступником кіровоградського міського голови.

Відповідний проект рішення Кіровоградської міської ради опубліковано 26 січня на офіційному сайті місцевого органу самоврядування.

Як повідомили редакції Першої електронної газети в Кіровоградській міській раді, публікація проекту рішення ще не означає, що він буде розглянутий на засіданні сесії. Його ще мають внести до проекту порядку денного, який наразі ще не сформований. Наступне засідання Кіровоградської міської ради відбудеться 23 лютого.

Роман Колісніченко був депутатом Кіровоградскої обласної ради минулого скликання від політичної партії ВО “Батьківщина”. У жовтні 2015 року був обраний депутатом Кіровоградської міської ради від тієї ж політсили.

Нагадаємо, 24 грудня, Кіровоградська міська рада затвердила двох заступників міського голови – Олександра Грабенка та Олександра Мосіна.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар