Важливо

Виконком погодив програму зі зміни меж Кіровограда на 2016 рік

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 26 січня, члени виконкому Кіровоградської міської ради погодили проект рішення «Про затвердження Програми з проведення робіт зі встановлення (зміни) меж м. Кіровограда на 2016 рік». Про це повідомляє кореспондент Першої електронної.

Метою Програми є розроблення проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж міста Кіровограда. Відомості про встановлення (зміну) меж адміністративно-територіальних одиниць вносяться до Державного земельного кадастру.

Як зазначено у Програмі, обґрунтоване формування територій і встановлення межі міста дасть можливість упорядкувати адміністративно-територіальний поділ, вирішити питання забудови, раціонального використання земель населених пунктів, справедливого оподаткування, контролю за використанням та охороною земель.

Схвалена Виконкомом Програма буде розглянута на наступному засіданні сесії Кіровоградської міськради.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*