Важливо

Голосування на наступній сесії Кіровоградської міськради будуть відкритими та поіменними

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

23 лютого відбудеться наступне засідання сесії Кіровоградської міської ради. Це буде відкрита сесія з поіменним голосуванням.
“Особисто мені вже не комфортно від того, що люди не знають, які депутати за які питання голосують. Я хочу, щоб громадяни знали, що директор школи не голосує за бюджет, що завідуюча садочком не голосує за бюджет… Тобто, бюджетники не голосують за прийняття бюджету”, – наголосив міський голова Андрій Райкович сьогодні, 25 січня, під час апаратної наради.

Нагадаємо, 23 грудня 2015 року Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо поіменних голосувань». Документ було ухвалено Верховною Радою 26 листопада 2015 року.

Закон встановлює відкрите поіменне голосування у всіх місцевих радах, а результати голосувань робить загальнодоступними. Таким чином, утверджується принцип гласності як однієї з основних засад, на яких здійснюється місцеве самоврядування в Україні.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*