Важливо

Кіровоградська “Батьківщина” виступає проти проекту нового держбюджету

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Депутати фракції «ВО «Батьківщина» у Кіровоградській міській раді підготували звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України з проханням не допустити прийняття в запропонованому вигляді низки законопроектів, якими вносяться зміни в Бюджетний Кодекс, Податковий Кодекс та інші закони України. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив депутат Кіровоградської міськради Олександр Цертій.

“Проекти Законів України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» (№3000), «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» (№3629), «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо стабілізації фінансового стану держави та удосконалення окремих положень соціальної політики)» (№3628), «Про створення конкурентних умов в оподаткуванні та стимулювання економічної діяльності в Україні» (№3630), викликають у нас серйозну стурбованість та ставлять під загрозу розвиток Кіровоградського регіону і виконання місцевими органами самоврядування програм і функцій щодо підтримки та функціонування соціальної та гуманітарної сфери. Ці проекти законів нівелюють досягнення у процесі децентралізації, порушуючи основні принципи субсидіарності, створюють умови для зростання тіньового сектору економіки (в першу чергу за рахунок малого бізнесу), мають ряд інших істотних недоліків, а тому потребують ретельного доопрацювання”, – йдеться у зверненні.

Також Олександр Цертій зазначає, що депутати фракції «ВО «Батьківщина» на черговій сесії міської ради, яка відбудеться 24 грудня, винесуть на розгляд депутатів проект рішення щодо підтримки Кіровоградською міською радою вищезазначеного звернення до Верховної Ради України.

Повний текст звернення читайте тут.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*