Важливо

Порошенко звільнив голову Новоукраїнської РДА

У п’ятницю, 18 грудня, Президент Петро Порошенко підписав указ про звільнення Валерія Савенка з посади голови Новоукраїнської РДА. Про це йдеться у розпорядженні глави держави №795/2015-рп.

Причина звільнення в документі не вказана. У розпорядженні пишеться: “Звільнити САВЕНКА Валерія Анатолійовича з посади голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Кіровоградської області”.

За інформацією Першої електронної, причиною звільнення стало те, що 18 листопада під час першої сесії Новоукраїнської районної ради сьомого скликання  Савенка було обрано головою райради. До ради він пройшов, представляючи ВО “Батьківщина”.

Довідка.

Валерій Савенко народився 23 квітня 1967 року в селі Якимівка Добровеличківського району Кіровоградської області.

У 1992 році закінчив Українську ордена трудового Червоного Прапора сільськогосподарську академію, м. Київ, за спеціальністю «Економіка і організація сільського господарства», отримав кваліфікацію економіст-організатор сільського виробництва.

З 1992 по 2004 рік працював в державній податковій інспекції Новоукраїнського району податковий інспектор – заступник начальника інспекції.

З 2004 по 2006 рік працював виконавчим директором ВАТ «Новоукраїнський».

З 2006 по 2010 рік голова Новоукраїнської районної ради п’ятого скликання.

З 2011 по 2014 рік працював заступником директора ТОВ «Зерновик». 26 лютого 2014 року обраний головою Новоукраїнської районної ради шостого скликання. Член партії «Батьківщина» з 2005 року.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*