Важливо

Через сумнівне рішення міськвиборчкому стався скандал на засіданні ДВК №350867 (ФОТО, ВІДЕО)

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Як ми вже повідомляли, вчора міській ТВК та ДВК № 350867 відбулися досить неоднозначні події. Кіровоградська міська ТВК більшістю голосів зробила заміну восьми членів ДВК № 350867.

Це рішення ТВК прийнято з порушенням постанови ЦВК № 236 від 7 вересня 2015 року згідно з якою змінювати членів виборчої комісії можна лише за день до виборів, але не після них.

Після заміни 8-ми членів дільничної комісії, її новий склад зібрали для проведення засідання на виконання рішення Дніпропетровського апеляційного суду, який зобов’язав комісію розглянути скаргу довіреної особи кандидата Райковича Гавриш О.А. Але засідання ДВК № 350867 так і не розпочалося.

Після словесних перепалок між членами комісії попереднього складу від кандидата Артема Стрижакова та новими членами комісії від Андрія Райковича, яких сьогодні призначили, 8 членів від Стрижакова покинули приміщення і заявили, що їдуть у міську ТВК щоб прояснити ситуацію.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*