Важливо

У Кіровограді член виборчої комісії одягнена у «бренд» одного з кандидатів

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Під час проведення повторного голосування з виборів кіровоградського міського голови на виборчій дільниці № 350836 представники ОПОРИ помітили члена комісії, яка одягнена у футболку з логотипом «Я люблю Кіровоград». Цей бренд в нашому місті активно просуває нинішній кандидат на посаду міського голови Артем Стрижаков.

Про це під час другої інформаційної сесії в кіровоградському Прес-клубі повідомив координатор виборчих програм Громадянськоїмережі ОПОРА в Кіровоградській області Патруль Євгеній.

«Зафіксували там члена дільничної комісії у футболці з логотипом, де зображено сердечко і надпис «Я люблю Кіровоград», який можна пов’язати з одним з кандидатів на посаду міського голови. Там прохолодно, але вона сидить з розстебнутою курткою», – розповів представник ОПОРИ.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*