Важливо

Сергій Марченко: “Українська стратегія Гройсмана” – це професіонали, які мають досвід і знають, що робити

Сьогодні, 10 липня, у Кропивницький приїхав ідеолог фінансової децентралізації, член політичної партії “Українська стратегія Гройсмана” Сергій Марченко. Під час зустрічі з активними студентами, містянами та журналістами сьомий номер у списку партії розповів, чому долучився до команди прем’єрміністра України і які завдання вони ставлять перед собою у парламенті.

Рішення долучитися до партії “Українська стратегія Гройсмана” Сергій Марченко прийняв 7 червня”.

“Я добре знаю Володимира Гройсмана, разом із ним ми розпочинали реформу фінансової децентралізації. Найперше, це професіонал, який бере на себе взяті зобов’язання й чітко їх дотримується. Мені комфортно працювати з ним”, – зазначає політик.

За словами кандидата у народні депутати, в команді прем’єрміністра зібралися фахівці, які своїми справами вже довели на що спроможні. Зокрема, це міністерка освіти і науки Лілія Гриневич, керівник Офісу реформ Кабміну Олександр Саєнко та міністр юстиції Павло Петренко.

“Наша партія нова, але в ній люди, які тривалий час були разом, тому я чудово розумію з ким працюватиму. Це досвідчені політики, які знають, що і як робити”, – додав Сергій Марченко.

Також він зазначив, що політична сила Володимира Гройсмана орієнтується на людей середнього класу, розвиток економіки та створення можливостей і об’єктивних реалій змін.

“Українська стратегія Гройсмана” – це партія центристського типу. Ми не даємо пусті обіцянки щодо прекрасного завтра. Але ми переконані, що Україна буде процвітаючою країною. Але для цього потрібен час і люди, які знають як це зробити. Ми знаємо як писати закони та акти Кабінету міністрів. Ми знаємо як зробити так, щоб економіка країни розвивалася, а людям ставало жити краще, – запевняє Сергій Марченко. – Наша політика орієнтована на розвиток тих секторів економіки, які у майбутньому принесуть країні податок на додану вартість. Це підтримка вже існуючих секторів, якими Україна може пишатися: металургія, агросфера, видобувна і космічна галузі. Підтримуватиме і нові галузі економіки з так званої індустрії 4.0: ІТ-технології, робототехніку, електроніку тощо. Ми не можемо пасти задніх у сучасному світі. Тому наш рецепт простий – використовувати наявні можливості і дати поштовх підприємницьким ініціативам”.

Після завершення офіційної частину заходу, Сергій Марченко відповідав на запитання містян та студентів. Громадян цікавили питання вирішення збройного конфлікту на сході України та можливість об’єднання з іншими політичними силами у Верховній Раді. Політик переконаний, що наразі в України немає достатньо сильних аргументів, щоб вести на рівних перемовини з Російською Федерацією. Їх належить ще сформувати. До таких аргументів Сергій Марченко відносить створення сильної економіки, підвищення рівня життя та посилення позиції держави на міжнародній арені. Стосовно можливого об’єднання з іншими фракціями політик запевнив, що “Українська стратегія Гройсмана” готова підставити плече будь-якій силі, яка буде готова змінювати державу на краще.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар