У Кропивницькому провалили спробу декомунізувати міськраду

Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 4 вересня, депутати міської ради Кропивницького провалили голосування про перейменування Кіровоградської міськради у Кропивницьку. “За” віддали свій голос лише 13 народних обранців.

Інформує кореспондент Першої електронної із засідання сесії.

Після п’яти годин засідання міський голова Кропивницького Андрій Райкович виніс на розгляд депутатів питання про перейменування Кіровоградської міської ради у Кропивницьку міську раду. Проте “за” проголосували лише 13 депутатів, 1 – утримався, ще 13 – не голосували.

Під час обговорення питання із зали почали виходити депутати “Опозиційного блоку” та “Нашого краю”.


2 серпня члени постійної комісії КМР з питань діяльності ради не підтримали питання про передачу на розгляд депутатів проект рішення щодо перейменування Кіровоградської міської ради на Кропивницьку. Активісти “АПН”, які зареєстрували аналогічну петицію, говорять, що будуть вимушені подати позов у СБУ та поліцію на депутатів міськради за пропаганду комуністичної ідеології.

Активіст ГО “Асоціація політичних наук” Дмитро Сінченко, який є автором аналогічної петиції про перейменування, акцентував увагу на тому, що поки міськрада носить назву “Кіровоградська”, її депутати пропагують комуністичну ідеологію.

Згодом,  9 серпня, депутатська комісія з питань діяльності ради, депутатської етики та Регламенту одноголосно підтримала петицію ГО “Асоціація Політичних Наук” про перейменування Кіровоградської міської ради на Кропивницьку.


Читайте також: Рік живемо у Кропивницькому: Біля театру Корифеїв відсвяткували річницю перейменування міста

14 липня 2016 року депутати Верховної Ради України 230 голосами проголосували за перейменування Кіровограда у Кропивницький.

Того ж дня Голова Верховної Ради України Андрій Парубій невідкладно підписав постанову, за яку голосували депутати.
Більше року тому ініціаторами Постанови про приведення назви міста Кіровоград Кіровоградської області у відповідність із вимогами Закону України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки” були: Горбунов Олександр Володимирович, Березкін Станіслав Семенович, Лінько Дмитро Володимирович, Червакова Ольга Валеріївна, Крулько Іван Іванович, Шкрум Альона Іванівна.
Поширити:

Залишити коментар:

коментар