Важливо

Одна вулиця – різні райони: громада на Кіровоградщині більше року не може провести вибори

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook
скріншот із відео

Більше року Помічнянська об’єднана громада, що на Кіровоградщині, існує без депутатів та голови. Все через те, що місто Помічна і село Помічна належать до різних районів, хоч мають спільну вулицю.

Про це повідомляє “24 канал”.

Вулиця Коцюбинського, що стала причиною відмовок ЦВК, належить відразу до 2 населених пунктів. Парні номери будинків належать до міста, а непарні – до села.

Раніше обидва населені пункти належали до Новоукраїнського району. Та під час останнього розмежування радянська влада віднесла місто до іншого Добровеличівського району.

Це й створило проблему для громади. Вже двічі центральна виборча комісія відмовляла їм у проведенні виборів. А поки усі міські податки ідуть у бюджет району, сума яких чимала. Адже на території міста знаходяться 2 потужні залізничні підприємства.

95% відсотків працівників Локомотивного депо мешкають у місті Помічна. До створення громади вони ставляться позитивно. Кажуть, в такому випадку гроші від їх роботи залишаться у місті. Повноцінного об’єднання громади чекають і селяни.

Натомість, очільник Добровеличківського району та голова райради кажуть, що Помічнянська громада поки включає в себе 2 території. Та чи буде вона спроможною профінансували соціальну сферу, покаже час.

Одна вулиця – різні райони: чому ЦВК не об’єднує помічнянську громаду

Верховна Рада прийняла закон, що дозволить Помічній створити об’єднану громаду

Поширити:

Залишити коментар:

коментар